«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 13, 17, 23 баптарына және Орталық сайлау комиссиясының 2019  жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі сайлау іс-шараларын өткізудің мерзімдері туралы қаулысына сәйкес Жаңақала ауданы бойынша құрылған сайлау учаскелері мен шекаралары, учаскелік сайлау комиссиялары құрамдары жарияланады.

Закарин Дархан Амирханович - комиссия төрағасы;

Акбасов Омирзак Туракбаевич - комиссия төрағасының орынбасары;

Махметов Жәнібек Темірбекұлы -  комиссия хатшысы;         

Жумалиев Марс Такесович - комиссия мүшесі;

Еслямов Есенболат Бекжанович - комиссия мүшесі;

Мукашева Дина Данияровна - комиссия мүшесі;

Габдуллин Сатжан Султангалиевич - комиссия мүшесі.

№ 112 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пятимар ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Пятимар ауылы, Бисенбі Губашев, Мамен, МұхтарӘуезов, Қайман Габдуллин, Борисов, Дина Нұрпейісова, Пятимарға 70 жыл, Тәуелсіздікке 10 жыл, Бейбітшілік, Астана, Құрманғазы, Абай көшелері және Бөгет қыстауы.

 

№ 113 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аққұс ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Аққұс бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Аққұс ауылы, Керей, Атау, Көмек қыстаулары.

 

№ 114 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бірлік ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени - демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Бірлік ауылы, Мұхтар Мирманов, Тәуелсіздік, Дина Нүрпейісова, Қадем Жүсібалиев, Бірлік, Мұстахима Мұсағалиева, Исатай Тайманов, Махамбет Өтемісов, Достық, Астана, Атақоныс көшелері және Жаңаорын қыстауы.

 

№ 115 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақбалшық ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени - демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Ақбалшық ауылы, Тасоңғар, Шөпоңғар, Өзекбай, Пінайл, Ақтан, Қой Саралжын, Кіші Мортық, Шошақмола, Сиыр-Саралжын, Сәңкібай, Дембей, Қоғалы - 1, Сиыркөл - 1, Сиыркөл - 2, Ефим, Қосмырза, Жалтыркөл қыстаулары.

 

№ 116 сайлау учаскесі

Орналасқанжері: Үшкемпір ауылы, «Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Үшкемпір ауылы, Қожақ, Иманбай Батық, Сапар Батық, Тулақбай, Сейтқызыл, Жолқызыл, Көңішке, Қаразагон, Қоғалы-2, Самен, Тасқұдық, Жыра-1, Жыра-2, Тұрдығұл, Өтеппай, Еділсор, Қоңырқұдық қыстаулары.

 

№ 117 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңажол ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Айдархан жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Жаңажол ауылы, Бақтығали Кенжеғұлов, Дүйсенбай Суханов, Абай, Айдархан, Ғабдеш Шоқаев,  Мектеп, Сұлтанғали Лұқпанов көшелері және Плантация, Қалша, Тоқсоба, Сәуеңке қыстаулары.

 

№ 118 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кіші Айдархан ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Кіші Айдархан бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Кіші Айдархан ауылы, Жаңаорын, Батыр, Терең Құдық, Қарасу, Қушығанақ, Фазыл Орны, Оңғар Орны, Теңдік және Жас Тұлпар қыстаулары.

 

№ 119 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сарыкөл ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Сарыкөл ауылы, Жорта, Сайхы, Нәрік, Мардан, Постройка, Бекбике, Ақмола қыстаулары.

 

№ 120 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Саралжын ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің «Саралжын бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Саралжын ауылы, Тоңаша, Шоқа, Қырғын, Балапан, Тасқұдық, Қоңырқұдық, Қақпанқызыл, Қартабай, Жолқызыл, Дүзгінтөбе, Жынғылды, Қияқты қыстаулары.

 

№ 121 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңақазан ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени - демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Жаңақазан ауылы, Қадыр, Құрмаш, Шағала, Әли, Нұғыман, Қази, Батау, Қалмақшағыл, Қатия, Қайролла, Айтжан, Әтім, Құспан, Әйіпсай, Жүніс, Молдамұрат,Стан, Үмбет, Теміршаріп, Дөңгелек, Ақсерке, Захар, Жаңаорын, Төлеген, Балдырған, Бұзауой, Үшқұдық, Тленші, Майдан, Терек қыстаулары.

 

№ 122 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жуалыой ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Жуалыой ауылы, Сарыбай, Қойқұм, Мұқан, Дәулет, Құти, Байкенже, Қабыл, Ешкі, Әбіл, Тілекқабыл, Асабай, Мырзабай, Қабден, Аманғалиқыстаулары.

 

№ 123 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Борық ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Борық бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Борық ауылы, Қожан, Беспай, Қособа, Қошпан, Бесоба, Қадырқұл, Сағатерек қыстаулары.

 

№ 124 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Плантация ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Плантация бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Плантация ауылы, Қызылоба, Зейнеп, Телятов, Қамыстыкөл, Байтал, Сарысығанақ, Жапақ, Мұхамбет, Қараоба қыстаулары.

 

№ 125 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Көпжасар ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени - демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Көпжасар ауылы, Жаңақұрылыс, Бақ, ЖаңылдықБаймұқанова, Көпжасар,ҒабитБисенгалиев, Бауыржан Момышұлы, Фазыл Баймағанбетов, Қажымолда Қаздаев, Дина Нүрпейісова, Ишанғали Абуғалиев,Амангелді Иманов, Барша Бисекенова көшелері және Үштас, Қайыр, Қазыбай1, Қазыбай2, Қаттықұдық, Өгізқұдық, Түйеқұдық, Досан 1, Досан2, Қосшыңырау1,Шарап, Бозайғыр, Аққұдық, Қандыкөл, Қонақай, Базарқұдық, Мамен,Кенжебай, Жиекқұмқыстаулары.

 

№ 126 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Салтанат ауылы, «Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Салтанат ауылы, Кіші Салтанат, Қоңырқұдық, Көзбен, Айпара, Інгенөлген, Саздыбөлек, Ащықызыл қыстаулары.

 

№ 127 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңақала ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Жаңақала ауылыҚұрманғазы, Желтоқсан, Баймырза Карменов, Сырым Датұлы, Халила Нәжімғалиева, Мәншүк Мәметова, Алма Оразбаева, ҰзақбайРахматуллин, Кенжебек Мендәлиев, Аян Жантурин, Астана, Ізмұхамед Еділбаев, Ахмет Дауылбаев, Хамит Маданов, Мамен, Әбділхамит Нарымбетов, Есен Орақбаев, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Бақтығали Уәлиев, Габдулла Чуланов, Ғұмар Салықов, Оқап Қабиғожин, Қазақстан, Дінмұхамед Қонаев, Қалимолла Халықов, Қадыр Мырза Әли, Мәңгілік ел, Хиуаз Доспанова, Жаңақоңыс, Әбіш Кекілбайұлы, Ахмет Жұбанов көшелерінің екі бетіндегі үйлер. Халықтар Достығы көшесіндегі №49 үйінен бастап, 1-Мамыр көшесіндегі №19 үйінен бастап, Сәлім Айтқұлов көшесіндегі №22 үйінен бастапбатыс жаққа қарай көшенің екі бетіндегі барлық үйлер және Болашақ ықшам ауданындағы үйлер.

 

№ 128 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңақала ауылы, Жаңақала ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің «Жаңақала аудандық жас туристер станциясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Жаңақала ауылы, Махамбет Өтемісов, Бейбітшілік, Сатқали Сапаров, Қали Жантілеуов, Бірлік, Лиза Губашева, Есет Тоқсанов, Мұхтар Мирманов, Қисыққамыс, Колхоз, Көшім көшелерінің екі бетіндегі үйлер,1- Мамыр көшесіндегі №1,3,5,7,9,11 үйлер,Халықтар Достығы көшесіндегі №1 үйінен бастап №32 үйін қоса,Сәлім Айтқұлов көшесіндегі №2 үйінен бастап №20 үйін қоса көшенің екі бетіндегі үйлер және Орысқопа, Бірқазан, Ақбай, Водозабор қыстаулары.

 

№ 129 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қызылоба ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Қызылоба ауылы, Өтемісов, ШәкірЖексенбаев, Абай, Сейтқали Меңдешев, Шәріп Майшин, Құрманғазы, Есен Орақбаев, Хамза Есенжанов, Қайырқұл Мералиев, Бисен Жанекешев, Жұбан Молдағалиев, Исатай Тайманов, Шамшырақ, Байтерек көшелері жәнеМырзағай1, Мырзағай2, Қарамола, Хафиз, Тоқтықұдық, Жантума1, Жантума2, Арыстанбек қыстаулары.

 

№ 130 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жангелді ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Жангелді бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Жангелді ауылы, Құлпытас, Бесапан, Сатыморын, Шымқұдық, Талсай-1, Талсай-2, Лагерь, Жаңаорын, Көшіморын, Тама, Құбаш, Бақша қыстаулары.

 

№ 131 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Айтпай ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Айтпай бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Айтпай ауылы, Бөгет, Құмырзақ, Шетен, Тайпақ, Өркен, Жасқайрат, Мақсот, Боз-Оба, Ибрайым, Малақай қыстаулары.

 

№ 132 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Мәстексай ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "С.Меңдешев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Мәстексай ауылы, Шомбал, Бердібек, Неғмет, Шаекен, Жанке, Өтебай, Саралжын, Ащықұдық, Көккөз-1, Көккөз-2, Көккөз-3, Бостыбай, Жанту, Қоңырқұдық, Қисық қыстақтары.

 

№ 133 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Мұқыр ауылы, "Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекарасы: Мұқыр ауылы, Жаңаорын, Шүңкелдек, Бөрдей, Кердері, Қарақоға, Көкмола, Саржан, Байсұлтан, Наз, Қоскөл-1, Қоскөл-2, Қойтоғыт, Жылқыбай, Шанбай, Шаншар, Қармақ-Атан, Құлынбет қыстаулары.

 

№ 134 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қырқопа ауылы, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Қырқопа ауылы, Ақ Үй, Қызылбас, Ақсай-1, Ақсай-2, Еңбек, Күйген, Жолқұдық, Сарыгөбен, Делгір, Қаразагон, Балғын, Қарабарақ, Байтоқ, Гүрілдеуік, Жетіқұдық қыстақтары.

 

№ 135 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңақала ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жаңақала колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.

Шекарасы: Жаңақала ауылы, Дина Нүрпейісова, Жеңістің 30 жылдығы, Салық Бабажанов, Исатай Тайманов, 8-Наурыз, Жұмағали Сүлекешев, Мәжит Жүнісов, Сейтқали Меңдешев, Ишанғали Меңдіханов,Жұманияз Ілиясов, Тілекқабыл Суханкулов, Атп, Автодор көшелерінің екі бетіндегі үйлер. Сүгірәлі, Құмқұдыққыстаулары.

№ 112 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Байгалиева Ляйля Имашовна – төрайым;

Еркегулов Нурлан Аязбаевич – төрайымның орынбасары;

Губашев Алиби Салыкович – хатшы;

Абдраманов Мейрамбек Базарбаевич;

Шакетова Анар Аманкелдиевна.

 

№113 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Валиев Сатыбалды – төраға;

Ихсанов Уайс Кайрлиевич – төрағаның орынбасары;

Аспенова Дәметкен Уафовна – хатшы;

Есмахов Калимат Тулешевич;

Сериккалиев Аман Сарсенгалиевич.

 

№114 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Утегенов Амангельди Жаксыбаевич - төраға,

Мухангалиев Нурлыбек Гайноллаевич – төрағаның орынбасары;

Бижанова Алтын Наурызовна – хатшы;

Касимов Дидар Кубайдуллинович,

Кайыргалиева Анар Сериковна.

 

№115 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Шуйкин Аяпберген – төраға;

Утегалиев Насипкали Бактыгалиевич – төрағаның орынбасары;

Жумагулова Назерке Нурболатовна – хатшы;

Куспанова Айбарша Мендигалиевна;

Кенжебаева Ардак Сериккалиевна.

 

№116 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Шаймарданов Утепкали Имангалиевич – төраға;

Жакашев Ерболат Куанышевич – төрағаның орынбасары;

Молдагалиева Жазира Ермековна – хатшы;

Туманова Дарига Салимовна;

Ерсайынов Ерболды Ерсайынұлы.

 

№117 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Сабиев Сериккали Такенович – төраға;

Ахметов Мергенгали Нурымгалиевич – төрағаның орынбасары;

Жубатова Галина Сагингалиевна – хатшы;

Мукантаева Мензипа Нуралиевна;

Кажгереев Талгат Зинурович.

 

№118 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Ахметов Насипкали Ахметович – төраға;

Омаров Шамурат Газизович – төрағаның орынбасары;

Шарипова Лазат Магзомовна– хатшы;

Бекесов Темиржан Амангелдиевич;

Шарипова Маншук Камешовна.

 

№119 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Жумашев Утеули Адилгалиевич – төраға;

Ескалиев Нурымгали Куандыкович – төрағаның орынбасары;

Галимгереева Самал Умбеткалиевна – хатшы;

Жұмаш Ыбрайым Сәрсенғалиұлы;

Кунакбаева Марал Мустафина.

 

№120 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Нурмуканов Жанузак Ескакович – төраға;

Давлетов Армат Гибазулы – төрағаның орынбасары;

Бижанова Куралай Абаевна – хатшы;

Халиуллина Нұргүл Орынғалиқызы;

Ихсанов Марат Тулеугалиевич.

 

№121 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Мулдашев Абай Бисембаевич – төраға;

Ишангалиев Лухпан Махсутович – төрағаның орынбасары;

Ганиева Акжаркын Амиржановна – хатшы;

Айткалиева Мирамгул Мусировна;

Искалиева Гульсайра Сауровна;

Тулеугалиева Рауана Александровна;

Бактыгулов Тлеккабыл Сагынгалиевич.

 

№122 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Карин Меңдібек Садихұлы – төраға;

Ибатов Сансызбай Дюсенбаевич – төрағаның орынбасары;

Алекешова Жанаргул Султановна – хатшы;

Кисабеков Сатыбалды;

Утеуов Роман Маратович.

 

№123 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Айткалиев Бактьяр Хамидуллинович – төраға;

Канатов Жумасит Алиевич – төрағаның орынбасары;

Мырзагалиева Айнагүл Мухамбетовна – хатшы;

Куспанов Нуржан;

Сейталиев Максут Ануарович.

 

№124 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Камалов Қанат Калиматович – төраға;

Орынбаев Галамат Еркинович – төрағаның орынбасары;

Мералиева Талшын – хатшы;

Сундетова Амина Орынгалиевна;

Мухамбеткалиев Саясат Сагинович.

 

№125 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Шангереева Жанар Канатовна – төрайым;

Дауылбаев Узакбай Сауырбаевич – төрайымның орынбасары;

Суиншкалиева Агорин Сабргалиевна – хатшы;

Дауылбаева Алмагул Сауырбаевна;

Давлеткалиева Акмарал Камиденовна.

 

№126 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Мұхамбетьяров Байсал Пушкинович – төраға;

Утегалиев Ажгали Амирханович – төрағаның орынбасары;

Ахметова Елена Сериковна – хатшы;

Ермекова Дарига Амангелдиевна;

Утепов Эдуард Халелович.

 

№127 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Бактигереев Джанбулат Бактигалиевич – төраға;

Есенов Куаныш Серикович – төрағаның орынбасары;

Сансызбаева Акерке Сансызбаевна – хатшы;

Жаксымбетов Жасулан Мустажапович;

Тойлыбаев Ержан Бақытұлы;

Молдаханов Нурман Рахметович;

Рахметов Галымжан Турлыбекович;

Каюпова Жанар Сабырлықызы;

Сисенов Мухит Батырханович.

 

№128 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Туралиев Артур Абаевич – төраға;

Меңдәлі Эдуард Халелұлы – төрағаның орынбасары;

Игбаева Галия-Бану Мухамбеткалиевна – хатшы;

Гумаров Жанболат Жаскайратович;

Ильясова Бактылы Даулеткалиевна;

Алибеков Гадилбек Нурланович;

Онгаров Алмас Жетписович.

 

№129 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Жумагазиев Аскар Галимжанович – төраға;

Тулешов Нурлан Куанович – төрағаның орынбасары;

Хайруллина Сагадат Сейткалиевна – хатшы;

Камиева Бакыт Умбетовна;

Джардемов Избасар Елеусинович.

 

№130 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Насыров Асхат Едигеевич – төраға;

Негметова Гулжамал Кенесовна – төрағаның орынбасары;

Журсинбаева Жанар Нигметоллаевна – хатшы;

Кариева Гульнара Кавировна;

Коныспаев Женис Бактыгалиулы.

 

№131 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Жакашев Темиргали Турсынгалиевич – төраға;

Абуова Лайля Гарифуллиновна – төрағаның орынбасары;

Муханбетова Айша Ергалиевна – хатшы;

Кисметов Акылбек;

Есказиев Болат Айткалиевич.

 

№132 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Айгалиев Ерназар Алимбекович – төраға;

Ещанов Мендибай Куанышкалиевич – төрағаның орынбасары;

Күмискалиев Бейбит Серикович – хатшы;

Есказиева Самал Фазыловна;

Батырашова Райгуль Кунтугановна.

 

№133 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Негаев Айбар Хайдарович – төраға;

Халелов Нурлан Тулегенович – төрағаның орынбасары;

Шабакова Куралай Губайдоллаевна – хатшы;

Айткалиев Рамазан Сабырович;

Даргалиева Ардак Мухамбетжановна.

 

№134 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Нұргазинов Алмаз Байгуатович – төраға;

Шакиров Малик Сариевич – төрағаның орынбасары;

Темиргазиева Анаргуль Сатыбалдиевна – хатшы;

Мусин Санжар Саткалиевич;

Куангалиева Актолкын Мусиновна.

 

№135 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Досмагамбетов Марат Булатович – төраға;

Имашев Қуат Жарасұлы – төрағаның орынбасары;

Имангалиев Дамир Утеуович – хатшы;

Маширова Жумаганым Кабдыгалиевна;

Мерешов Канат Кубайдоллинович;

Жардемова Зара Кайргалиевна;

Ихсанова Умитай Бактигалиевна.